Klonowanie faktur


Jak sklonować fakturę? Jak wystawić kolejną fakturę na to samo?

Jeśli wystawiasz czasem takie same faktury dla takich samych kontrahentów albo na te same towary, najprościej sklonować fakturę. Wybierz fakturę, którą chcesz sklonować:

Sprzedaż - Faktury - prawy klawisz myszy - Sklonuj

Pojawi się standardowe okienko nowej faktury, ale już wypełnione danymi z poprzedniej faktury. Nowa będzie tylko data wystawienia i numer faktury.

Klonowanie nie jest odpowiednikem wystawiania faktury w procedurze rozszerzonej. W efekcie klonowania otrzymujesz zupełnie dobrą fakturę, odpowiadającą takiej, jak wypisana z ręki. Nie zostaną przeniesione zdarzenia związane z płatnościami, księgowaniem, zamówieniem, fiskalizacją i wiele innych.

Jeśli klonujesz faktury w regularnych odstępach czasu, powinieneś skorzystać z modułu Abonamenty

2020-11-22

faktury

FAQ · Aktywny filtr form płatności · Cena sprzedaży na fakturze · Co musi być na fakturze · Co nie musi być na fakturze · Co trzeba wiedzieć o e-fakturze · Cofanie daty · Dodatkowe teksty na fakturze · Dodawanie pozycji z magazynu · Drukowanie duplikatu faktury · Długie teksty dodatkowe na fakturze · E-faktury sprzedażowe · E-faktury zakupowe i kosztowe · Edycja wzorca faktury w obcym języku · Efekt zaokrągleń · Faktura WDT · Faktura czy paragon · Faktura do WZ · Faktura do paragonu fiskalnego · Faktura do paragonu z NIP · Faktura uproszczona · Faktura w obcym języku · Faktury w cenach netto czy brutto · Groszowe różnice na fakturach · Indywidualne parametry sprzedaży dla kontrahenta · Inny odbiorca na fakturze · Inny płatnik na fakturze · JPK_FA dla księgowej · Jak ustawić drukowanie numeru konta sprzedawcy · Klienci powtarzający się · Klonowanie faktur · Kody QR 2D na fakturach · Kody państw i języków w programie · Kolejność pozycji faktury · Logo firmy na fakturach · Nietypowe stawki VAT · Numer PESEL nabywcy na fakturze · Odczytywanie faktury · Opłacenie faktury z kodem QR · PZ do faktury zakupowej · Podatkowy rejestr sprzedaży · Rejestr sprzedaży · Rodzaje faktur · Rozliczenia automagiczne · Sprawdzenie czasu · Sprzedaż poniżej ceny zakupu · Synchronizacja czasu · Usuwanie dokumentów · WZ do faktury · Wartość pozycji na fakturze · Weryfikacja czasu · Weryfikacja kopii elektronicznej · Wpłaty do faktury · Współpraca z księgowym · Wybór waluty do faktury · Wyszukiwanie faktur · Zmiana kontrahenta na klonowanej fakturze · Zródła czasu · e-faktury
· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się