OFERTA APLIKACJE ▾Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Baza wiedzy

Tryb ograniczonego użytkowania


Jak mogę przetestować program, nie kupując jeszcze licencji? Czy mogę uruchomić program po wygaśnięciu licencji? Czy mam dostęp do danych bez licencji?

Przy pierwszym uruchomieniu nowej aplikacji zobaczysz komunikat o braku aktywnej licencji:


Wybierz Tak, aby aktywować licencję. » zobacz jak

Jeśli wybierzesz Nie, aplikacja uruchomi się w trybie ograniczonego użytkowania. Zobaczysz następujący komunikat:


W trybie ograniczonego użytkowania możesz przeglądać już wprowadzone dane. Dzięki temu masz dostęp do danych, które wprowadziłeś w okresie, gdy miałeś licencję.

W trybie ograniczonego użytkowania zakres dat w filtrach aplikacji jest ograniczony.

W trybie ograniczonego użytkowania funkcje dodawania nowych elementów i tworzenia nowych tożsamości nie są dostępne. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy jest to czysta instalacja na nowym komputerze. Możesz wtedy utworzyć jedną nową tożsamość i dodać ograniczoną ilość nowych elementów.

W trybie ograniczonego użytkowania nie są dostępne moduły, które wymagają licencji rozszerzonej, specjalnej albo dodatkowej. Nie będą dostępne na przykład moduły związane z raportowaniem, rozliczeniami podatkowymi albo kopią elektroniczną.

Potrzebujesz licencji, aby korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji.

Jeśli chcesz wypróbować aplikację, po prostu zamów licencję na okres próbny. » zobacz jak

Jeśli nie będziesz zadowolony, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od nabycia licencji, bez żadnych pytań. W ten sposób możesz wypróbować licencję rozszerzoną, wielostanowiskową albo specjalną.

Odstąpienie od umowy można wykonać jednokrotnie. Jeśli po odstąpieniu chciałbyś jednak zamówić licencję, kolejne odstąpienie nie będzie możliwe, chyba że masz inną, aktualną i ważną licencję.

2021-06-30

licencja instalacja

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-07-31 10:46 #41.7 for 3.235.60.144 @ec2-3-235-60-144.compute-1.amazonaws.com